Levné ubytování Mladá Boleslav, Rychnov nad Kněžnou, Kolín a Most.

Doporučujeme levné ubytování

Vyberte si u nás ze široké nabídky ubytoven z regionů Mladá Boleslav, Rychnov nad Kkněžnou nebo Most a okolí. a uUbytujte ihned Vaše montéry, dělníky, řemeslníky nebo, obchodní zástupce nebo jiné profese, kteří cestují při povolání. Zajistíme pro Vás cenově výhodné ubytování pro skupiny v oblastech, které potřebují výhodně dopravit zaměstnance do zaměstnání. Dopřejte vašim zaměstnancům kvalitní ubytování, které se nachází v blízké vzdálenosti od pracoviště.

Montéři upřednostňují levné ubytování s prací právě z důvodu, že se zdržují na pokojích jenom večer a přes noc, protože během montáží obvykle dlouho pracují. O víkendech bývá ubytování pro řemeslníky málokdy využíváno, jelikož montéři obvykle jezdí domů. Z uvedeného důvodu jsou ubytovny šikovné řešení, jak ubytovat vaše zaměstnance. Ušetřete peníze a čas.

Ceny kvalitního ubytování pro řemeslníky jsou ve srovnání s hotelovými cenami výrazně odlišné a výhodné. Máme domluvené partnerské ubytovny, které nabízí ubytování ihned výhodně a rychle.

Ubytování pro studenty

Ubytování pro skupiny je také ideální volbou pro studenty, kteří využívají ubytování jako dočasné řešení, než si budou moci dovolit vlastní byt. Hledají hezké a levné ubytování za nízkou cenu a ideálně s více spolužáky.

Naše služby

Vybavené pokoje

Ledničky a skříně

Dostupnost

Blízká dostupnost do centra

Doprava

Pravidelný rozvoz do práce